jest darmowa

jeśli kobieta nie miała orgazmu to zawsze był gwałt:( 70% polek tez złapało męża na „niezaplanowaną” ciążę= tylko 20% polek stosuje antykoncepcję (na zachodzie 50%) a ile uprawia sex? to z powodu religijnego zacofania zamiast edukacji sexualnej?

czy niedługo w szkołach zamiast religii będą uczyć sexu też na zajęciach praktycznych? i o dzieciach =skutkach sexu?

gdyby ludzie uprawiali sex tylko by mieć dzieci z tym z kim chcą je mieć wtedy kiedy mogą i chcą je mieć nie byłoby zdrad gwałtów prostytucji aborcji zboczeń….:)

sex to nie zabawa =nieodpowiedzialny ma poważne konsekwencje: dzieci choroby itp. np. skutkiem seksu są dzieci. nie chcesz dzieci= nie uprawiaj seksu:)

dlatego od aborcji nieplanowanych ciąż sierot dzieciobójstwa gwałtów pedofilii z braku antykoncepcji edukacji seksualnej lepsze jest planowanie rodziny świadome rodzicielstwo chciane i kochane dzieci

bo na razie najwiecej dzieci maja biedni glupi niezaradni

kobiety wolniej dojrzewają= nabierają ochoty na sex po 40stce kiedy już się mężom po 20 latach często bezskutecznego namawiania odechciało


w Anglii antykoncepcja jest darmowa a 80% aborcji cudzoziemek= Polki! 31 tys w 2008 r a nastoletnie Angielki rodzą dzieci dla zasiłku państwo wspierając finansowo młode samotne matki (zapomoga na własne mieszkanie, utrzymanie) spowodowało falę urodzeń takich dzieci, bo niektóre dzieciaki zamiast szkoły, pracy, życia z rodzicami wolą taką „samodzielność”


31 TYS. POLEK W ANGLII USUNĘŁO CIĄŻĘ LEGALNIE I ZA DARMO W 2008 r TO 80% ABORCJI CUDZOZIEMEK! PRZEZ BRAK ANTYKONCEPCJI! „Polki na Wyspach usuwają ciążę legalnie i za darmo Aż 31 tys. Polek dokonało w ub.r. aborcji w Anglii. To 30% więcej niż rok wcześniej. Według BPAS (brytyjska organizacja finansująca prawie połowę aborcji na Wyspach w ramach ubezpieczenia) Polki stanowią aż 80% wszystkich cudzoziemek usuwających ciążę. Polska jest zacofana, jeśli chodzi o antykoncepcję. A prawo dotyczące możliwości usuwania ciąży jest absurdalnie (…) W wielu przypadkach wyjazd do Anglii nie jest fanaberią, ale aktem rozpaczy i desperacji. (…) jako przyczyny takiego stanu rzeczy podaje (…) niewiedzę o sposobach zapobiegania ciąży i słabą opiekę państwa nad samotną matką. W Anglii antykoncepcja jest darmowa. Żeby pozbyć się ciąży, Polki wyjeżdżają też do Czech, Niemiec i Holandii. Do klinik w Czechach jeżdżą głównie mieszkanki regionów przygranicznych. Aborcja kosztuje tam ok. 2 tys. zł. W Holandii i Niemczech jest kilkakrotnie drożej, żeby jej dokonać bezpłatnie, trzeba mieć numer ubezpieczenia, czyli legalną pracę – a tamtejsze rynki nie są tak skore do zatrudniania Polaków jak Anglia (…)”


Angielki wręcz gwałcą facetów by urodzić dziecko i dostać na nie zasiłek i mieszkanie „Pewna młoda Brytyjka zwabiła do publicznej toalety swojego znajomego na seks, a następnie oskarżyła go o gwałt, by wyłudzić tysiące funtów odszkodowania. Jednak jej intryga wyszła na jaw i teraz grozi jej pobyt w więzieniu – donosi serwis internetowy „Daily Mail”. 20-letnia Sarah-Jane Hilliard zeznała policji, że spotkała znajomego w klubie. Postanowił on dołączyć do niej podczas powrotu do domu taksówką. Jak opowiadała 20-latka, gdy zatrzymali się na dworcu kolejowym, by mogła skorzystać z toalety, jej towarzysz zaatakował ją i zgwałcił. Po tych zeznaniach 19-letni mężczyzna trafił do aresztu, a młoda Brytyjka otrzymała od państwowego funduszu dla ofiar przemocy (CICA – Criminal Injuries Compensation Authority) rekompensatę wysokości 7,5 tys. funtów. Policjanci badając sprawę odkryli jednak, że przebieg zdarzeń był zgoła inny. Na podstawie zeznań świadków i nagrań z kamer przemysłowych ustalili, że to dziewczyna zwabiła chłopaka do toalety na seks, mówiąc mu nawet, że liczy, iż „będzie przy niej, jeżeli zajdzie w ciążę”, a wszystko po to, by wyłudzić odszkodowanie. 19-latka oczyszczono z zarzutów, natomiast dziewczynie grozi teraz więzienie za okłamywanie wymiaru sprawiedliwości.”